Reklamy pište TU

shy-1.gif picture by sadistic_vampChceš být SB?KLIK shy-1.gif picture by sadistic_vamp - POZASTAVENO

Říjen 2007

Smajlíci

4. října 2007 v 10:36 SmajlíciDidlinka!!

4. října 2007 v 10:29 Didlinka
A teď Klarulajda:
Soník
Přidat komentář

Garfield

3. října 2007 v 14:09 GarfieldSR

3. října 2007 v 14:04
Tak kdo pak to dnes bude?

Pejsci

3. října 2007 v 13:51
ObrazekObrazek
//<![CDATA[ //]]>
//<![CDATA[ //]]> ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
http://www.dog.sk/tapety/pet_12.jpg

Kotátka

3. října 2007 v 13:32 Kočičky
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Obrázky!!

3. října 2007 v 12:27 Simpsonovi
SIMPSONS - ladies man obrázek | plakát | fotky | posterSIMPSONOVI - cholesterol ! obrázek | plakát | fotky | posterSIMPSONOVI - Homer TV obrázek | plakát | fotky | posterSIMPSONOVI - deep thoughts obrázek | plakát | fotky | posterSIMPSONOVI - yellow album obrázek | plakát | fotky | poster

CF

3. října 2007 v 11:32 | anda10 |  Crazy frog

VŠECHNY MOŽNÉ!!

3. října 2007 v 11:23 | anda10 |  Srandovní videa!!

Crazy worms!!

3. října 2007 v 11:06 Srandovní videa!!
UPOZORNĚNÍ ZÁCHVATY SMÍCHU!!!!Medvídek Pú

3. října 2007 v 10:44 Medvídek Pú
medvidek pu
Pohádkový seriál Medvídek Pú vychází z motivů stejnojmených populárních knížek z pera spisovatele A.A.Milnea. Bylo natočeno sedm celovečerních filmů a také čtyři televizní serie. Právě tento seriál byl u nás vysílán v pořadu Walt Disney a jeho kouzelný svět. Poprvé to bylo v roce 1993 na České televizi (39 epizod) a později jej zopakovala i televize Nova s několika novými epizodami a přeobsazeným dabingem. Odvysíláno bylo kolem 50 epizod seriálu Neuvěřitelná dobrodružství Medvídka Pú.
pú
Příběhy se odehrávají ve Stokorcovém lese, kde zvířátka ze seriálu žijí. Rána zde bývají klidná a tichá. Nejprve se za kopečky objeví kousek sluníčka a hned poté se na louce rozsvítí miliony kapek rosy. Zapíská první ptáček, pak druhý, a už tu máme celou filharmonii. Také kytky nelení a chtějí se ukázat celému světu, jak se vyspali do růžova...
pú
A to už se probouzejí i naši hrdinové. Nejznámější je samozřejmě Medvídek Pú - malý, tlusťoučký, trošku přitroublý a hlavně věčně hladový medvídek, jehož hlavní touhou je mít pro sebe pořád dostatek medu. Mezi jeho přátele patří bláznivý a stále hopsající Tygr, který má na všechno své zvláštní teorie a má stále dobrou náladu. Jeho "juhuhuhůůů" je slyšet po celém lese. Dobrým přítelem medvídka je i malé Prasátko. To má trochu mindráky z toho jak je malinké a slabé a je stále velmi ustrašené.
disney
S Púem si vysnili dokonce obávané strašidlo Stokorcového lesa a zároveň i jejich noční můru - hrozné Slonisko. Ze všech "nejchytřejší" ja pak pan Králík. Je to vášnivý zahrádkář a své zeleninové království hlídá ve dne i v noci před zloději. Ještě moudřejší je však Sova - umí číst a psát a má v zásobě spoustu historek ze života. Nejsmutnějším členem party je Osel Íjáček. Bývá často zamračený a neustále někde hledá svůj ztracený ocásek.
disney
Pak tu máme šišlajícího Sysla, neustále hrabajícího chodby v zemi a dvoučlenou rodinku Klokánků. Kanga je klokaní maminka. V kapse na břiše nosí malého Roo - rošťáka a nejmladšího člena party kolem Medvídka Pú. Jediným lidským přítelem je jim Kryštůfek Robin, se kterým zažívají svá bláznivá dobrodružství.
pú
Tito přátelé drží za všech okolností spolu i přesto, že mají své slabé stránky a občas realizují opravdu "přiblblé" nápady. Je to však jejich svět. Svět dětské fantazie a představivosti, ve které je možné třeba najít severní pól uprostřed jejich lesa...
pú

,
ObrazekMEDVÍDEK PÚ - alphabet obrázek | plakát | fotky | poster
MEDVÍDEK PÚ – sleeping obrázek | plakát | fotky | poster
jMEDVÍDEK PÚ – group obrázek | plakát | fotky | posterMEDVÍDEK Pú – duha obrázek | plakát | fotky | posterMEDVÍDEK PÚ - noví přátelé obrázek | plakát | fotky | poster
Trochu jiný medvídek!!!

KK

2. října 2007 v 16:31 Můj bruslařský klub
Závodníci Krasobruslařského klubu Stadion Praha trénovali v minulosti na mnoha z několika tří zimních stadionů v Praze. Domovským zimním stadionem byla samozřejmě Štvanice. První zimní stadion v Praze. Mnozí z nás pamatují ještě tréninky od 5,00 hodin. To však již je minulost, která skončila spolu se zánikem povinných cviků. Po dokončení sportovní haly, v dodnes tak nazývané "Fučíkárně", nyní nesoucí název T-Mobile aréna, se přesunuly tréninky špičkových závodníků do tohoto stánku. Na Štvanici však nadále probíhaly tréninky ostatních závodníků, a na nezapomenutelné "nudli" vyrůstali v "líhni" zejména pod vedením nezapomenutelného trenéra Karla Glogara další naděje československého krasobruslení. Nezanedbatelným doplňkem tréninkového procesu byly otevřené lední plochy na tenisových kurtech a jiných pláccích, o které se starali obětaví tatíci. Nejznámějším takovým kluzištěm byly tenisové kurty "Pod Hradem", kde vyrůstali takoví velikáni československého krasobruslení, jakými byli Hanka Mašková, sourozenci Romanovi, Babická - Holan a další, včetně trenéra mistra Evropy Petra Barny a Lenky Kulované pana Františka Pechara.
Po revoluci v roce 1989 bylo nutno vzhledem ke změnám v naší společnosti a přechodu na tržní hospodářství nutné hledat stadion, který by alespoň částečně odpovídal finančním možnostem klubu a rodičů, kteří výchovu svých ratolestí na ledě financují. Vedení klubu se dohodlo s majiteli zimního stadionu Nikolajka a od roku 1994 našlo zde svou střechu nad hlavou. Majitelé stadionu vyšli klubu vstříc a vyčlenili jim i prostor, ve kterém byla díky rodičům vybudována tělocvična. Adresa, na které se zimní stadion nachází je:
Zimní stadion Nikolajka
U Nikolajky 28
150 00 Praha 5
Tréninky probíhají v následujících hodinách:
Pondělí14,00:17,00
Úterý14,00:16,00
Středa14,00:16,00
Čtvrtek14,00:16,00
Pátek14,00:16,00
Výchovu mladých krasobruslařů vedou kvalifikovaní trenéři, mezi nimiž je i medailistka z mistrovství Evropy v tancích na ledě paní Jitka Babická.
Samozřejmostí je i péče o začínající bruslaře, tak zvaná "líheň", ze které mohou vyrůst další reprezentanti. V tomto má náš klub skutečně velkou tradici.
Tréninky "líhně" probíhají v následujících hodinách:
Pondělí14,00:15,00
Středa14,00:15,00
tel: 233370265
mobil: 603723323
Přijďte mezi nás. Budete vítáni. Je lepší, aby se vaše dítě věnovalo sportu, než aby podlehlo lákadlům dnešního zkaženého světa.

Bobtail

2. října 2007 v 16:19 | anda10 |  Psi
Bobtail Emailschild

Zlatý retrývr

2. října 2007 v 16:09 Psi
Zlatý retrívr je velmi inteligentní, sportovně i společensky založené plemeno./sxc
Obrazek

Zlatý retrívr (Golden Retriever)

Zlatý retrívr je poslušný a inteligentní pes, kterému je dána přirozená schopnost pracovat. Je laskavý, přátelský, důvěřivý i sebejistý, zároveň také citlivý, ostražitý a snadno cvičitelný. Zlatý retrívr bývá velmi atraktivním a přitažlivým společníkem.

ANGLICKÝ NÁZEV:
angl.: Golden Retriever; čes.: Zlatý retrívr
PŮVOD:
Zlatý retrívr je plemenem, které pochází z velké Británie. Vyšlechtěn byl kolem 19. století, a to především k aportování vodního ptactva. Má tedy jemný stisk a jen vzácně vás poraní či kousne. Byl vyvinut v několika liniích pro různé účely, například pro hlídání, dále také pro polní závody loveckých psů, ale ponejvíce pak pro život v rodinách a výstavy. Díky velké oblíbenosti a nerozumnému křížení se u nich dnes objevují dědičné vady, např. oční problémy, alergie kůže a netrpělivá kousavost.
POPIS:
Zlatý retrívr je souměrný, vyvážený, aktivní, silný a iniciativní pes, s laskavým hlasem.
Hlavu má přirozeně vyváženou. Lebku širokou a bez hrubosti, na krk dobře posazenou. Stop má dobře definovaný. Nos má nejlépe černý. Čenich je silný, široký a hluboký. Délka jeho přední části se přibližně rovná délce od stopu k týlu. Oči má tmavě hnědé, dobře posazené, s tmavými očními linkami. Uši má mírné velikosti, posazené přibližně do úrovně očí. Krk je dobré délky, čistý a svalnatý. Tělo je celkově vyvážené. Hruď i žebra má hluboké. Ocas má posazený v úrovni zádi, dosahuje ke kolenům, na konci je bez zatočení. Ramena má dlouhé a dobře položené, lokty dobře přiléhající. Zadeček je silný a svalnatý. Tlapky okrouhlé a jakoby kočičí. Chůzi i pohyb má silné a s dobrým pohonem, kráčí dlouhými a lehkými kroky.
VÝŠKA:
Pes má v kohoutku 56 až 61 cm.
Fena má v kohoutku 51 až 56 cm.
VÁHA:
Zlatý retrívr váží v rozmezí 27 až 36 kg. (Standard FCI hmotnost plemene neuvádí).
SRST:
Zlatý retrívr má srst zvlněnou nebo dobře zpeřenou, s hustým, vodě odolným podsrstím. Zbarvení je v jakémkoliv odstínu zlaté nebo krémové, ne však červené nebo mahagonové. Několik bílých chlupů pouze na hrudi je povoleno.
CHARAKTER:
Zlatý retrívr je poslušný a inteligentní pes, kterému je dána přirozená schopnost pracovat. Je laskavý, přátelský, důvěřivý i sebejistý. Zároveň však také citlivý, ostražitý a snadno cvičitelný. Velice trpělivý je také k dětem. Bývá velmi atraktivním a přitažlivým společníkem.
PÉČE:
Zlatý retrívr potřebuje zajistit dostatek pohybu a dlouhých procházek. Pravidelnou péči vyžaduje také jeho srst, kterou byste měli, alespoň 2 krát týdně kartáčovat, nejméně jednou ročně trimovat a občas zastřihávat mezi prsty na tlapkách. Nezapomínejte mu také kontrolovat ouška a čistit zvukovod. Jinak nepotřebuje žádnou zvláštní péči.
PRŮMĚRNÁ DÉLKA ŽIVOTA:
Zlatý retrívr se průměrně dožívá 13 až 15 let.
VYUŽITÍ PŮVODNÍ:
Aportér zvěře a přinašeč ptactva.
VYUŽITÍ DNES:
Polní závodník, hlídač, vodič, záchranářský pes a společník.
PLEMENO:
FCI VIII. - Retrívři, slídiči a vodní psi.
Sekce 1 - Retrívři.
S pracovní zkouškou.
FCI I. - Ovčáci a honáčtí psi
FCI II. - Pinčové a knírači, molossoidní
FCI III. - Teriéři
FCI IV. - Jezevčíci
FCI V. - Špicové a primitivní typy
FCI VI. - Honiči, barváři a příbuzná plemena
FCI VII. - Ohaři
FCI VIII. - Retrívři, slidiči a vodní psi
FCI IX. - Společenská plemena a toy
FCI X. - Chrti
Některá plemena "neuznaná" FCI

Druh pejska: lovecký.
Druh pejska: pastýřský.
Druh pejska: dekorativní miniaturní.
Druh pejska: služební.
Druh pejska: dekorační severský.

Velikost: velký.
Velikost: střední.
Velikost: malý.

Pes hodný.
Pes agresivní.

Péče o psa náročná.
Péče o psa průměrná.
Péče o psa nenáročná.Štěně zlatého retrívra/sxc


Hasky

2. října 2007 v 16:03 Psi

Sibiřský hasky

Původ: Po staletí chovali jejich předchůdce v téměř čisté podobě kočovní Čukčové, žijící na území dnešní Sibiře, především v Jakutsku. I když je pravděpodobné, že přes zamrzlé moře se tito psi dostávali na nedaleký americký kontinent už mnohem dříve, oficiálně se zde představili až v roce 1909 u příležitosti závodů psích spřežení.
Sibiřský hasky - Autor:Martin Smrček

Sibiřský hasky

Autor: Martin Smrček
Popis: Středně velký, silný, ale půvabný pes. Hlava středně velká, odpovídá velikosti těla. Oči mandlového tvaru, uši vztyčené, středně velké, trojúhelníkové. Tělo obdélníkového formátu, s ne příliš hlubokým hrudníkem. Končetiny rovné, rovnoběžné, dobře osvalené. Ocas vysoko nasazený, bohatě osrstěný a nad hřbetem lehce zatočený. Srst středně dlouhá, s bohatou podsadou. Zbarvení: povoleny jsou všechny barvy.
Charakteristika: Temperamentní a přátelský pes s dobrým vztahem k lidem i k dětem, zároveň však velmi svobodymilovný a nezávislý. Pro jeho povahu je typická určitá tvrdohlavost, dobře ho vychovat proto není snadné.
Užití: Dříve saňový pes, hlídač i lovec. Dnes díky své rychlosti nejčastěji používaný čistokrevný saňový pes. Kromě toho je na celém světě chován jako pes společenský, což však nelze příliš doporučit.
Zvláštní nároky: Vyžaduje hodně pohybu v terénu. Vyhovuje mu celoroční umístění venku.
Výskyt: U nás i ve světě běžně chovaný pes, zřejmě nejpopulárnější ze všech tzv. severských plemen.
Možná záměna: S aljašským malamutem, který však je výrazně větší a mohutnější.
pes20-27kg53-59cm
fena15-22kg50-55cm

Bleskovka č.3

2. října 2007 v 15:40 Bleskovky
1.Jakého herce/herečku máš nejrači?
2.Jaký sport máš nejrači?
3.Napiš aspon jednu značku telefonu!!!
4.Si holka nebo kluk?
5.Napiš jednoho českého slavného hokejistu!!
6.Umíš německy?
BERU VŠECHNY!!!!!!!HROMADNÝ DIPLOM!!!