Reklamy pište TU

shy-1.gif picture by sadistic_vampChceš být SB?KLIK shy-1.gif picture by sadistic_vamp - POZASTAVENO

Březen 2008

Pandy

11. března 2008 v 18:49 Obrázky

Co to vlastne je??

11. března 2008 v 18:12 Bulanci

O hře

Počítačová hra Bulánci se odehrává v období, kdy Druhá polštářová válka - válka mezi Bulánky samotnými - přechází v ozbrojené konflikty malých skupin. Je zde možné vytrénovat svého Bulánka proti počítačovým protivníkům, nebo vyrazit do boje se skutečnými hráči. Odehrávají se tu přestřelky na nejrůznějších místech a je čistě na chytrosti a zručnosti hráče, jestli vyjde z této bitvy jako vítěz či jako poražený. Terén totiž často hraje rozhodující roli v průběhu přestřelek. Hru lze hrát až proti třem lidským protihráčům a závisí jen na domluvě, zda budou hrát v týmech či každý proti každému.


Vývoj

Bulánci jsou prvním projektem, postaveným na novém enginu DeepSlumber. Vývoj této technologie trval téměř dva roky a byl navržen speciálně pro počítačové hry, distribuované prostřednictvím internetu. Využívá unikátní kompresi grafických a zvukových souborů, umožňující snížit objem dat na minimum a díky nejvyšší možné optimalizaci pro výkon systému spolupracuje i s méně výkonnými počítačovými sestavami.

Hra Bulánci prošla rozsáhlým a důsledným testováním všech složek, abychom minimalizovali riziko výskytu chyb. Hra nevyžaduje žádnou instalaci a je kompatibilní se všemi 32-bitovými MS Windows.


Systém

Operační systémy: MS Windows 95/98/NT/ME/2000/XP

Grafické rozlišení: 800 x 600 bodů

Způsoby síťového propojení: TCP/IP a IPX

Minimální konfigurace:Optimální konfigurace:

PC 133 MhzPC 300 Mhz, 64 MB RAM

32 MB RAMzvuk. karta, lokální síť

Direct X 6.0Direct X 6.0 a vyšší


Obrázky část 2

10. března 2008 v 20:19 Madagaskar

Obrázky Madagaskar

Krása ale nejlepší na tom je ten maly lemur a tučňáci...

Madagaskar

Ostrov Madagaskar je jedním z nejpodivuhodnějších míst naší planety. Hned z mnoha důvodů. Prodělal bouřlivou geologickou historii. Byl jedním z posledních lidmi osídlených míst na Zemi. Lidé, kteří na něm žijí dnes, připluli až z daleké Indonézie. Rozmanitost klimatu v jednotlivých částech ostrova je obdivuhodná. Fauna a flora ostrova je naprosto unikátní. Vysoký stupeň endemizmu a neobyčejná diverzita všeho živého z něj činí podivuhodnou "laboratoř" přírody.
Přesto přeze všechno je dodnes téměř zapomenutým koutem světa. Zůstává opomíjen, mimo hlavní světové dění. Ne snad v politice nebo společenském životě, ale je do jisté míry i stranou biologického zájmu (i když se to poslední dobou mění). Rychle postupující přírodní i kulturní devastace posledních několika desítek let způsobuje zánik mnohých zajímavostí i podivuhodností této jediněčné země. Rychle mizí nejen jednotlivé rostlinné a živočišné druhy a společenstva v nichž žijí, ale i tradice a zvyklosti obyvatel Madagaskaru. Celý ostrov se prudce mění. Vpád civilizace ze severu nenechává kámen na kameni a lze jen očekávat, že v příštím století bude tento trend - podobně jako snad na všech ostatních místech zeměkoule - pokračovat.
Mnozí si začínají vážnost situace uvědomovat. Nejen cizinci z Evropy a Ameriky, ale i místní lidé. To je však asi to jediné, co se s tím (zatím) dá dělat. Způsob "civilizace", který se rozvinul v euroamerické oblasti se rozpíná do celého světa. Stále více lidí na Zemi chce žít lépe, pohodlněji, snáze, luxusněji. Jen pramálo z nás si uvědomuje, že se tak děje na úkor budoucnosti a jen pramálo z toho pramála jde ještě dál a pokouší se najít pro sebe jinou cestu.
Na Madagaskaru mnozí lidé ještě stále žijí postaru tak, jak žili jejich prapředci. Přímo to vybízí k obratu "v souladu s přírodou". Není tomu tak, nežijí s přírodou v souladu ale v neustálém boji. Přesto způsob života, který vedou je s okolím v souladu, v harmonii. Nevybočuje z řádu přirozeného běhu věcí.
V takovém způsobu života by mohla být naděje. Je však stále více těch, co ho opuštějí a zatím nikdo se nedokázal vrátit. Možná je to proto, že cesta zpět neexistuje. To bude nejspíš ono. Ve vývoji tvorstva přeci nikdy neexistovala cesta zpět. Vždy bylo nutno jít kupředu a vymýšlet nové a nové věci. Bude asi nutné vymyslet i něco, co nám dovolí déledobě přežít anebo dokonce trvale žít na planetě Zemi. Současné prognózy věští úplnou (rozuměj konečnou a stoprocentní) devastaci Madagaskaru během příštích 20-30 let. Musí se proto vymýšlet rychle. Osobně pochybuji, že se to podaří, ale kdo ví.

Obrázky část 1

10. března 2008 v 20:14 Madagaskar

MADAGASCAR

Madagascar je animovaný film.Hlavní postavy jsou Alex,Marty,Melman a Gloria.Film se ze začátku odehrává v NEW YORKU a potom se naši hrdinové ocitnou na pustém ostrově s názvem Madagascar.Alex bude chtít jít hned domů do ZOO,ale Martymu se tam začne líbit!Potkají tam lemury(lemouny)který napadají fosy. Napište mi prosím komentář jestli se vám film líbil!!!!!!!!!!!!,:)


8.č.

10. března 2008 v 19:44 Bleskovky
A ať to máme za sebou
1.Co si měla k snídani??
2.Počítač nebo notebook??
3.Líbí se ti můj blog??
4.Máš rád/a VONDRÁČKOVOU??????????:(
5.t-MOBILE NEBO O2??
6.mĚJ SE!!

Za bleskovku č.8

10. března 2008 v 19:39 Diplomy
Omlouvám se ale zdůvodů potíší prosím Elilis aby mi napsala svoji Emailovou adresu na adresu Andrea876@seznam.cz Piš pošlu ti ho!!!

Stesti

2. března 2008 v 10:59

Ovečky

1. března 2008 v 15:28 | anda10 |  Obrázky
Co dělat ve výtahu?

1. března 2008 v 15:21 Blbostě

Padesát věcí, co se dají dělat za jízdy výtahem:


Vydávejte zvuky závodních aut, když někdo nastupuje/vystupuje.
Vysmrkejte se a nabízejte ostatním cestujícím prohlídku vašeho kapesníku.
Tvařte se nepříčetně, plácejte se do čela a mumlejte si: "Držte hubu, zatraceně držte tady všichni hubu".

Chcete error do kompu tak pod dál

1. března 2008 v 15:16
Během chvíle tam máte ERROR :D:D:D

VAR VAR VAR

1. března 2008 v 15:12
Boli vas hlava ? Tak u toho nesedte tak dlouho abiste nedopadli jako moje kamarádka!!!


OCTRAŠUJÍCÍ PŘÍKLAD!!!!!!!!
Z čerty nejsou žerty!!!

1. března 2008 v 15:09
Ahoj lidi mám tam ted navstěvnost a sem stoho strašně štastná tak kdybiste nevěděli jak se to děla tak mi to napište na email Andrea876seznam.cz odpovidam do 1 dne

Bleskovka č.9

1. března 2008 v 14:41 BleskovkyAhojík dnes pojedeme na horské dráze a ta jse jmenuje BLESKOVKA

1.Ahoj
2.Byl jsi dnes na zachodě?
3.Steleš si postel?
4.Nebe nebo peklo?
5.Už jsi měl někdy něco zlomeného?
6.Měl jsi už spálu a neštovice?
7.ČUUUUS