Reklamy pište TU

shy-1.gif picture by sadistic_vampChceš být SB?KLIK shy-1.gif picture by sadistic_vamp - POZASTAVENO

Co to vlastne je??

11. března 2008 v 18:12 |  Bulanci

O hře

Počítačová hra Bulánci se odehrává v období, kdy Druhá polštářová válka - válka mezi Bulánky samotnými - přechází v ozbrojené konflikty malých skupin. Je zde možné vytrénovat svého Bulánka proti počítačovým protivníkům, nebo vyrazit do boje se skutečnými hráči. Odehrávají se tu přestřelky na nejrůznějších místech a je čistě na chytrosti a zručnosti hráče, jestli vyjde z této bitvy jako vítěz či jako poražený. Terén totiž často hraje rozhodující roli v průběhu přestřelek. Hru lze hrát až proti třem lidským protihráčům a závisí jen na domluvě, zda budou hrát v týmech či každý proti každému.


Vývoj

Bulánci jsou prvním projektem, postaveným na novém enginu DeepSlumber. Vývoj této technologie trval téměř dva roky a byl navržen speciálně pro počítačové hry, distribuované prostřednictvím internetu. Využívá unikátní kompresi grafických a zvukových souborů, umožňující snížit objem dat na minimum a díky nejvyšší možné optimalizaci pro výkon systému spolupracuje i s méně výkonnými počítačovými sestavami.

Hra Bulánci prošla rozsáhlým a důsledným testováním všech složek, abychom minimalizovali riziko výskytu chyb. Hra nevyžaduje žádnou instalaci a je kompatibilní se všemi 32-bitovými MS Windows.


Systém

Operační systémy: MS Windows 95/98/NT/ME/2000/XP

Grafické rozlišení: 800 x 600 bodů

Způsoby síťového propojení: TCP/IP a IPX

Minimální konfigurace:Optimální konfigurace:

PC 133 MhzPC 300 Mhz, 64 MB RAM

32 MB RAMzvuk. karta, lokální síť

Direct X 6.0Direct X 6.0 a vyšší
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anička Anička | Web | 16. března 2008 v 20:51 | Reagovat

ja ty bulanky hraju jen obcas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama